Vlada RS proglasila 16. februar neradnim danom

Danas, na telefonskoj sjednici, Vlada Republike Srpske donjela je zaključak kojim se ponedeljak, 16. februar, proglašava neradnim danom u Republici Srpskoj.

Ova odluka donešena je povodom obilježavanja Sretenja – Dana državnosti Republike Srbije i Dana državnosti Republike Srpske.

Tog dana, kako je definisano zaključkom, neće raditi republički organi i organizacije, organi jedinice lokalne samouprave, kao ni javna preduzeća i ustanove.