Sastanak sa turističkim agencijama u Srebrenici
U skupštinskoj sali Opštine Srebrenica održan je sastanak sa predstavnicima 30 turističkih agencija iz Bosne i Hercegovine.
Sastanku su prisustvovali načelnik opštine Miloš Vučić, direktor Turističke organizacije Srebrenica i predsjednik Skupštine opštine.
Cilj sastanka bio je da se Srebrenica uvrsti u ponude turističkih agencija kao nova turistička destinacija i da se kroz saradnju poveća broj posjeta opštini.
Izvor/foto: TO Srebrenica







