Sastanak sa turističkim agencijama u Srebrenici

U skupštinskoj sali Opštine Srebrenica održan je sastanak sa predstavnicima 30 turističkih agencija iz Bosne i Hercegovine.

Sastanku su prisustvovali načelnik opštine Miloš Vučić, direktor Turističke organizacije Srebrenica i predsjednik Skupštine opštine.

Cilj sastanka bio je da se Srebrenica uvrsti u ponude turističkih agencija kao nova turistička destinacija i da se kroz saradnju poveća broj posjeta opštini.

Izvor/foto: TO Srebrenica